Sala weselna Wardomy

Jeśli poszukujesz idealnej i wymarzonej sali na swoje przyjęcie weselne – jesteśmy doskonałym miejscem. Parom, które zdecydowały się na nasze usługi oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na organizowanie przyjęć weselnych na jak najwyższym poziomie z dopracowaniem nawet najdrobniejszych szczegółów.

Chcemy, aby każda para wspominała ten szczególnie ważny dla nas dzień jak najlepiej, dlatego kreujemy te wspomnienia w odpowiedni sposób. Nie zamykamy się również na pomysły oraz wizje par dotyczące ich przyjęcia weselnego oraz służymy pomocą w ich zrealizowaniu. Wspólnie z Parami Młodymi tworzymy ten dzień od podstaw zwracając uwagę na każdy szczegół.

Wyjątkowe miejsce

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy.

W myśl tej dewizy organizujemy każde z przyjęć w naszym lokalu. Celebrowanie ważnego dla nas dnia jest czymś niesamowitym, jednak wymaga odpowiedniej organizacji i profesjonalizmu ze strony organizatorów. Jako osoby posiadające ogromne doświadczenie w organizowaniu przyjęć posiadamy wiedzę w jaki sposób sprawić, aby każda z Par Młodych czuła się w naszym domu weselnym wyjątkowo.

Twoje idealne wesele
Nasze doświadczenie pozwala nam na zorganizowanie wspaniałego przyjęcia. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić najbardziej wyrafinowane potrzeby naszych gości.
Menu weselne

Zapoznaj się z naszym niezwykle bogatym menu zawierającym kilkadziesiąt wykwintnych potraw dostosowywanych do upodobań i życzeń naszych gości. Nad przebiegiem i przygotowaniem przyjęć czuwa wykwalifikowany i doświadczony personel. Każdy znajdzie cos dla siebie a nasi kucharze zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych. Możesz także sam spróbować skomponować swoje menu weselne, a nasi kuchenni doradcy wszystkim się zajmą.

Kompleksowa obsługa

Dom weselny Wardomy jest miejscem, gdzie każdy z uczestników przyjęcia będzie czuł się dobrze. Począwszy od Państwa Młodych skończywszy na najmłodszych uczestnikach przyjęcia dokładamy wszelkich starań, aby każda z osób była potraktowana w sposób wyjątkowy. Dzięki temu każdy z nich będzie dobrze i z sentymentem wspominał ten dzień.

Najmłodsi uczestnicy przyjęcia mogą korzystać z placu zabaw.
Właściciele aut mogą być spokojni o swoje pojazdy, gdyż mamy obszerny, monitorowany parking.
Dodatkowo wszystkim uczestnikom przyjęcia oferujemy komfortowy nocleg w przestronnych pokojach z własną łazienką.

Gwarantujemy, że zorganizowane u nas przyjęcie weselne mile zapadnie w pamięci Pary Młodej oraz wszystkich zgromadzonych gości weselnych.