Sale konferencyjne

Szukasz idealnego miejsca na zorganizowanie konferencji firmowej? Nasz lokal specjalizuje się w organizowaniu tego typu imprez. Posiadamy nowoczesne i w pełni wyposażone sale konferencyjne, dostosowane do organizacji spotkań firmowych na wysokim poziomie. Dzięki nam event firmowy może sprawić jego uczestnikom wiele radości.

Zorganizowanie tego typu wydarzenia wymaga profesjonalizmu i doświadczenia.

Szkolenia i konferencje

Organizowanie szkoleń firmowych i konferencji to popularna forma spotkań pomiędzy pracownikami oraz ich pracodawcami. Organizowanie tego typu wydarzeń przynosi pozytywny skutek zarówno dla pracowników jak i dobra całego interesu firmy. Wzajemna integracja współpracowników jest niezwykle ważna z perspektywy rozwoju oraz udanej współpracy.

Szkolenia i konferencje firmowe to nie tylko wydarzenia skierowane na pracę, ale przede wszystkim na integrację. Wymagają one szczególnej oprawy i doświadczenia w ich organizacji.

Nasza doświadczona obsługa oferuje kompleksową i profesjonalną organizację szkoleń firmowych oraz konferencji dla firm.

Ukierunkowane na Twój biznes
Dobrze zorganizowana konferencja połączona z programem integracyjnym potrafi przynieść zaskakujące efekty wśród pracowników bądź potencjalnych klientów biznesowych.
Imprezy integracyjne

Każda impreza wymaga odpowiedniego zaplecza gastronomicznego. W naszym menu znajduje się bogaty wybór wykwintnych dań oraz przystawek, które zadowolą wszystkich uczestników konferencji firmowych. Wszystkie dania dostosowane są do potrzeb uczestników wydarzenia. Opieramy się na upodobaniach gości oraz na ich sugestiach. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie ze strony organizatorów firmowych wydarzeń, lecz także służymy pomocą i radą w zakresie doboru odpowiedniego menu na tego typu przyjęcie.

Wyżywienie i nocleg

Wszystkim uczestnikom konferencji oferujemy komfortowy nocleg oraz wyżywienie. Nasz obiekt posiada doskonałą bazę noclegową. Funkcjonalne pokoje wyposażone są w niezbędne sprzęty oraz prywatną łazienkę. Posiadamy pokoje w różnych konfiguracjach od jednoosobowych po trzyosobowe. Pobyt każdego z uczestników dopasujemy do jego indywidualnych potrzeb.

Natomiast nasi kucharze dopieszczę podniebienia wszystkich osób perfekcyjnymi i nietuzinkowymi daniami.

Organizowane u nas konferencje i szkolenia zapadną
w pamięć wszystkim uczestnikom.