Restauracja na chrzciny

Pierwsze przyjęcie Twojego dziecka jest z całą pewnością wyjątkową okolicznością dla każdego rodzica. Bardzo ważna jest wówczas obecność najbliższych i odpowiednia celebracja tego niezwykłego dnia. Takie chwile wymagają szczególnej oprawy, dlatego w tej kwestii nasz zespół staje na wysokości zadania organizując przyjęcie na najwyższym poziomie. Z dbałością o każdy szczegół zorganizujemy przyjęcie z okazji chrztu dopasowując każdy szczegół do Twoich indywidualnych potrzeb.

Restauracja na komunię

Przed Tobą organizacja najważniejszego dla Twojego potomka dnia? Komunia Święta jest wyjątkowym wydarzeniem nie tylko w życiu samego dziecka, ale także w życiu jego rodziców. Organizacja przyjęcia komunijnego może okazać się dużym wyzwaniem. Jednak my oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc w zorganizowaniu wyjątkowej uroczystości, która sprosta wymaganiom zarówno dziecka jak i rodziców.

Odpowiednio skomponowane pod wszystkich członków przyjęcia menu, wysokiej klasy obsługa, przestronny taras i plac zabaw dopasowany do potrzeb najmłodszych – to tylko jedne z nielicznych atrakcji na jakie możecie u nas liczyć.

Rodzinne przyjęcia okolicznościowe
Organizujemy imprezy okolicznościowe oraz jubileuszowe.
Specjalnie ułożone menu z dań, przekąsek oraz deseru zadowoli każdego gościa
Indywidualne menu

Zapoznaj się z naszym niezwykle bogatym menu zawierającym kilkadziesiąt wykwintnych potraw dostosowywanych do upodobań i życzeń naszych gości. Nad przebiegiem i przygotowaniem przyjęć czuwa wykwalifikowany i doświadczony personel. Każdy znajdzie cos dla siebie a nasi kucharze zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych. Możesz także sam spróbować skomponować swoje menu weselne, a nasi kuchenni doradcy wszystkim się zajmą, albo skorzystać z naszych rad i doświadczenia, które na pewno Cię nie zawiedzie!

Kompleksowa obsługa

Za sukcesem naszego lokalu stoi profesjonalna i doświadczona obsługa, która na każdym kroku spełnia wszystkie wymagania naszych gości. Dzięki niej każde przyjęcie jest wyjątkowym przeżyciem dla każdego z nich Mogą być spokojni o każdy detal. To właśnie obsługa odpowiada za to, aby przyjęcie odbyło się na odpowiednim poziomie.

Zorganizujemy każde przyjęcie od podstaw dbając o odpowiednią i adekwatną do danej okazji oprawę.  Każdy z gości będzie spędzał wyjątkowy czas celebrując ważne dla tej okazji chwile.

Gwarantujemy, że zorganizowane u nas przyjęcie mile zapadnie w pamięci wszystkich zgromadzonych gości.